від ст. М. 'Льва Толстого'до Бессарабської пл.
(підземний простір)
Час роботи: 10:00-21:00
(044) 247-55-99

Украiнський сувенiр

Контакти:

Інформація відсутня

Час роботи:

також рекомендуємо:

Сталася помилка зверніться до відділу підтримки.
0

Опис:

 Торгово-выставочный комплекс "Метроград"

Шановнi кияни та гостi столицi !


Запрошуємо Вас вiдвiдати нашi магазини, де Ви можете ознайомитись та придбати художнi вироби ручноi роботи - твори народного мистецтва.У наших крамницях ми намагались репрезентувати народне мистецтворiзних регiонiв та народiв, що проживають на території  України. Крiм творiв майстрiв України , ми реалiзуємо продукцiю власного виробництва за власними авторськими розробками , зокрема вишивку та ляльки в нацiональному вбраннi та надаємо послуги з оформлення iнтер'єру в народному стилi.Зi зразками оформлення iнтер'єру Ви можете ознайомитись в магазинi, що розташований у бутiковiй зонi пiд Бесарабською площею, де один з куточкiв оформлено в стилi гуцульскої хати та у виставковому салонi народного мистецтва.
Асортимент крамниць досить широкий.Тут Ви знайдете як економ-варiанти сувенiрiв та одягу, так i ексклюзивнi речi для вибагливих покупцiв , а також старовиннi речi.
На жаль , незважаючи на спроби держави законодавчо пiдтримати розвиток народних художнiх промислiв , народне мистецтво на сьогоднi перебуває на шляху до занепаду.Вiдвiдуючи нашi крамницi та купуючи твори народних майстрiв , Ви надаєте пiдтримку нацiональному виробниковi та народному мистецтву України.
 Перелiк продукцii :

 •   Жiночий одяг :  блузи,спiдницi( плахти, горбатки та iн. ), фартушки, жилети, сукнi, сорочки довгi,пояси-крайки,пояси з бiсеру, чiльця, вiночки, постоли.
 •   Чоловiчий одяг :  сорочки( вишитi на полотнi та з вшитим купоном ), шаровари, кiптарi, жилети, пояси-крайки, головнi убори( брилi, крисанi ), постоли.
 •   Дитячий одяг для дiвчат та для хлопчикiв
 •   Рушники, скатертини, серветки, столовi комплекти ,( дорiжки з серветками.)
 •   Керамiка : тарiлки, глечики, дзвiночки, керамiчнi плитки. чашки, вази, скульптури та iн.
 •   Вироби з дерева : тарiлки, бочки, кухлi, булави, шкатулки, писанки, брелоки, ложки, скульптури, нарди, шахи, люльки та iн.
 •   Ляльки в нацiональному вбраннi, матрьошки ( українськi сiм'ї, з видами Києва, з казковими сюжетами, традицiйнi та iн.
 •   Iншi сувенири : футболки та кепки з нацiональною символiкою, листiвки, книги про Київ, сумки тканi та вишитi, магнiти, гердани (прикраси з бiсеру ),писанки , лiжники та шкарпетки з натуральної карпатської вовни, килимки, верети та iн.
 •   Iнтер'єр .


 • Наш сайт: www.ukr-folk.com.ua  Фотографії: