від ст. М. 'Льва Толстого'до Бессарабської пл.
(підземний простір)
Час роботи: 10:00-21:00
(044) 247-55-99

РОЗКРИВАЄМО НАЙБІЛЬШУ ТАЄМНИЦЮ!

Спідня білизна marlies|dekkers, Aubade, Chantal Thomass.

Потягом тисячі років художники, скульптори, поети захоплюються жіночою красою та намагаються зрозуміти її суть. Незбагнену таємницю розкрити нікому не вдається, але наблизитися до її розгадки можна: варто лише поглянути на білизну, яку обирає жінка.

Пристрасна білизна — не привід ховати її в ящику комода, чекаючи особливої нагоди. Жити яскраво тут і зараз! Ось філософія сучасної дівчини, яка звикла брати від життя максимум та культивувати внутрішню свободу та розкутість.

Саме такий погляд на життя простежується у лініїTriangle від marlies|dekkers.

Лінія FemmeAubade від вишуканого бренда Aubade розкаже вам про контраст жіночого характеру. Зараз вона обпалює пристрастю і відверто фліртує, а вже за мить — холодна та відсторонена. Femme Aubade дарує відчуття неприкритої сексуальності, жіночності та неперевершеного комфорту. Ажурне мереживо додає ніжності образу, а маленькі металеві деталі — інтриги.

Кожна зустріч з роковою жінкою перевертає світ. Так і колекція Tombeuse від Chantal Thomass попереджає, що внутрішня жіноча магія здатна творити чудеса. Лінія Tombeuse представлена у вишуканому дизайні у чотирьох інтригуючих кольорових варіаціях. Комбінація, пояс для панчіх, декілька видів бра і трусиків — все для того, аби підкреслити неповторність характеру.

Пам’ятайте, що все таємне стає явним з комплектами чуттєвої та пристрасної білизни.