від ст. М. 'Льва Толстого'до Бессарабської пл.
(підземний простір)
Час роботи: 10:00-21:00
(044) 247-55-99

Дика Африка - нова коллекція білизни в магазині DIM

Обпалена сонцем пустеля та квітучий оазис, багатовікові традиції та церемоніал, який зачаровує, неперевершений світ флори тапідстерігаюча небезпека - таємничі простори Африки надихнули команду французького бренду DIM на створення колекції весна-літо 2017. Жіночі та чоловічі моделі нижньої білизни виконані у стилістиці культурної спадщини континенту: етнічні візерунки, анімалістичні принти, абстракції та тепла палітра, немов зігріта палкими променями сонця. Колекція занурює у містичну атмосферу материка, де тільки Він, Вона та закони природи.

 

Гладкий еластичний матеріал комплектів BodyTouchобрамляють хвилясті краї, що нагадують звивисті русла Нілу. Виткану з гіпюру нижню білизну GenerousDentelle доповнюють аплікації квіткових вишивок: зображення лілій, які так рідко зустрічаються на континенті, підкреслюють унікальність власниці. Моделі DIAMS ActionFermete заворожують сакральними символами на вишуканих тасьмах. Абстрактні мереживні орнаменти лініїSublimDentelle–ніби відтворений на полотні південноафриканський настінний живопис, а принт ефіопської зебри поверх напівпрозороготюля на комплектах SexyCotonDentelleповторює забарвлення волелюбноїтварини. Ніжні бавовняні моделіLesPocketsCoton забезпечать комфортне перебування навіть у сонячній савані.

 

Чоловічі моделі LooseBoxer, X-Temp,SoftTouch POPвідповідають інстинктові добувача: високотехнологічна тканина, що не обмежує рухів, продуманий крій, що забезпечує ідеальну посадку, допоможуть здобути перемогу у сутичці зі стихією.

 

Прогулянки піщаними дюнами, гра на виживання та кемпінг під відкритим небом - колекція DIM весна-літо 2017 вабить шукачів пригод до епіцентру ризику та куражу. Нові моделі від французького бренду подбають про те, щоб спокушена чарівним духом Африки закохана пара отримала насолоду від авантюр!