від ст. М. 'Льва Толстого'до Бессарабської пл.
(підземний простір)
Час роботи: 10:00-21:00
(044) 247-55-99

50 den абсолютного комфорту

ESLI представляє нову модель колготок COOL для дівчаток

 

Дитинство - щаслива, весела і активна пора. Це час невичерпної енергії та жаги пізнання, час становлення характеру і гарного смаку. Дівчатка у віці 5-13 років кожен день переймають все більше зі світу дорослих: звички, манери, стиль. Піклуючись про відчуття комфорту і почуття прекрасного у юних леді, команда ESLI розробила нову модель класичних колготок - COOL 50 den.

Модель COOL створена з екологічно безпечних еластичних ниток, практично не відчувається на тілі, але відмінно зберігає тепло. Серед компонентів - високоякісна мікрофібра, яка м'яко облягає ніжку і оберігає від негоди. Батьки можуть не турбуватися - під час прогулянок на свіжому повітрі і активностей на перервах дитина захищена від наслідків зміни температури і протягів. Верх колготок COOL 50 den має більш щільне плетіння - ефект «шортиків» створює додаткове відчуття комфорту і запобігає ковзанню одягу. Нитка LYCRA гарантує бездоганну посадку: колготки не сковують рухів і не збираються в гармошку. Розмірна сітка COOL розрахована на зріст від 116 до 152 сантиметрів.

 

Палітра моделей - джерело натхнення і перших експериментів з модними образами. Поряд з традиційними чорним, білим, тілесним, в лінії COOL 50 den представлений кораловий, графіт, темно-синій і фіолетовий колір, а також відтінки бордо і ніжних троянд - трендова колористика дозволить дівчинці з точністю стиліста підбирати модель під кожне плаття з гардероба.

Колготки COOL 50 den - вибір дбайливих батьків і fashion-baby. Стильний дизайн припаде до смаку модниці і її подружкам, в той час як сучасні технології та якісна екологічно-безпечна сировина допоможуть мамам і татам ростити здорових дітей в гармонії з природою.

 

 

Ждем вас в Квартале услуг, ТК Метроград.